logo

dr Gigi maleDoktor Gierel Sanj, nazywana przez pacjentów Gigi, stosuje Tradycyjną Medycynę Chińską i Medycynę Tybetańską: ziołolecznictwo, akupunkturę, masaż, moksę. Posługuje się zarówno tradycyjnymi (np. diagnozowanie z pulsu) jak i nowoczesnymi metodami diagnostycznymi. Skutecznie leczy choroby układu pokarmowego, moczowego, oddechowego oraz krążenia, pomaga w chorobach alergicznych, skórnych i kobiecych, a także w zaburzeniach odporności, zaburzeniach hormonalnych czy w stanach rekonwalescencji po ciężkich chorobach, np. udarach czy operacjach. Uwaga! Doktor Gigi nie podejmuje się leczenia nowotworów.

Drugą pasją doktor Gigi jest medycyna estetyczna, zarówno w jej nowoczesnym, jak i naturalnym wydaniu. Odmładza za pomocą akupunktury kosmetycznej, wykonuje także zabiegi mezoterapii igłowej skóry twarzy, ciała i głowy oraz wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, a także likwidację zmarszczek botoksem.

Doktor Gigi pochodzi z Mongolii. Ukończyła Narodowy Uniwersytet Medyczny w Ułan Bator na wydziale lekarskim oraz na wydziale medycyny naturalnej. Od przeszło dwudziestu lat mieszka i pracuje w Polsce. Ma nostryfikowany dyplom i dokument uprawniający do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.